Joomla 1.5 Kompendium - pakiet 5 kursów! [PL]Czas trwania:
24 godziny 10 minut
Ilośc lekcji:
55

Pakiet zawiera:

Tworzenie witryn w Joomla 1.5
Dodatki - konfiguracja oraz praktyczne wykorzystanie najlepszych rozszerzeń funkcjonalności joomla
Kurs xHtml oraz CSS - od podstaw na slajdach oraz w praktyce poznajemy oba języki niezbędne do napisania własnego szablonu.
Szablony - tworzenie od podstaw wraz z wstępem do html oraz css!
Sklep Virtuemart - tworzenie sklepu interentowego na bazie joomli, instalacja, konfiguracja oraz rozbudowa


Absolutna nowość na polskim rynku!
Kurs tworzenia witryn internetowych Joomla, od podstaw do zaawansowanego stopnia w jednym produkcie! Praktycznie wszystkie aktualnie dostępne produkty na temat joomla zmuszały kupujących do nabywania osobnych publikacji tak aby mogli poznać w pełni ten system zarządzania treścią. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientow stworzyliśmy jeden produkt, po ułamku ceny niż gdyby kupujący chciał nabyć wszystkie interesujące go kursy na temat Joomla.

Kurs został podzielony na 50 lekcji tematycznie związanych z jednym działem obsługi Joomla. Krok po kroku zapoznamy cię od absolutnych podstaw jak np. instalacji Joomli na lokalnym komputerze czy serwerze wykupionym w firmie hostingowej. Nastepnie dowiesz się jak sprawnie tworzyć i zarządzać treścią na swojej witrynie. Stworzysz efektywną nawigację dzięki której internauci odnajdą się na ciagle rozbudowywanej przez ciebie witrynie.

Po obejrzeniu drugiego modułu będziesz w stanie wyróżnić się ponad zwykłych użytkowników Joomla, którzy nie znaleźli czasu na jego rozbudowę.
Instalując dodatki do serwisu wzbogacisz go o nowe funkcjonalności, przez co podniesiesz atrakcyjność sowjej witryny i przyciągniesz nowych użytkowników. Będziesz mógł wprawdzić dział galerii wraz z oceną zdjęc, dział plików do pobrania, forum internetowe, pliki video czy mp3 w artykułach z youtube, mapki google maps, galerie 3d, newsletter, wielojęzyczne strony, SKLEP INTERNETOWY i znacznie więcej... ( koniecznie przeczytaj spis treści poniżej ). Co więcej do kursu zostały dołączone wydrukowane slajdy ( ponad 60 ! ) na temat tworzenia stron www w xhtml, css oraz samych szablonów w Joomla.

Ponad 24 godziny materiału video zostało uszeregowane pokolei w jednej playliście. Wystarczy włożyc płyę do czytnika komputera, poczym automatycznie uruchomi się odtwarzacz video ( na bazie flash jak np youtoube ). Ropocznie się odtwarzanie kursu. Z podręcznego menu będziesz mógł wybrać interesującą cię lekcję, a nawet przejśc do interesującego cię fragmentu.


POLECAM!

Kod:
http://www.fileserve.com/file/CjGvPS9
http://www.fileserve.com/file/7NdxfXu
http://www.fileserve.com/file/kMRcj5D
http://www.fileserve.com/file/eqKDFQ9
http://www.fileserve.com/file/S95C9eG
http://www.fileserve.com/file/ewbefd6

Pobierz plik