Hugo: Tropikalna Wyspa 3 / Jungle Island 3 (2004)
Polska wersja językowa (Napisy + Dubbing).
„Hugo: Tropikalna Wyspa 3” to kolejna część przygód sympatycznego trolla imieniem Hugo, którego polscy gracze znają głównie z telewizji Polsat. Omawiana produkcja, „Tropikalna Wyspa 3” pod względem fabuły jest kontynuacją dwóch poprzednich części o tym samym tytule.

Główny bohater ponownie wybiera się w emocjonującą podróż w głąb tytułowej wysepki, na której króluje złowroga czarownica Scyllia. Wraz ze swoimi dziećmi, Hugo – czyli w istocie użytkownik – musi pokrzyżować plany swemu największemu, odwiecznemu wrogowi.

W trakcie zabawy natkniemy się tu na siedem zręcznościowych mini-gierek: młody gracz zbiera diamenty, pomaga w uwolnieniu biednych Kilku, a także bierze udział w szaleńczej bitwie żuków i zabawie pamięciowej. Rozwiązując kolejne zadania zwiedzimy między innymi starożytny Egipt oraz niepowtarzalne miejsce zwane Cafe Muzyka.

Zróżnicowany poziom trudności (trzy poziomy) sprawia, że dzieci w wieku od 6 do 12 lat nie mają większych problemów z rozwiązaniem zagadek logicznych i zręcznościowych, natomiast pełna, polska profesjonalna wersja językowa w połączeniu z niezgorszą oprawą audiowizualną sprawia, że pociechy starszych graczy chętnie sięgają po ten tytuł.

Wymagania sprzętowe:

Pentium II 266 MHz, 64 MB RAM, grafika zgodna z DirectX, system Windows 98/ME/2000/XP, DirectX 8.1, CD-ROM 8x
OPIS UPLOADU:

Wielkość całego uploadu: 570.3 MB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: brak
Zawartość uploadu:
.ISO
Wersja językowa: PL (napisy + dubbing)
Hasło: brak
DOWNLOAD:

Kod:
https://upfiles.net/f/prj1/Hugo.Tropikalna.Wyspa.3.PL.rar

http://catshare.net/uBu8HVelNjIP6OQh/Hugo.Tropikalna.Wyspa.3.PL.rar

http://*************/pobierz/15377357/98nns/Hugo.Tropikalna.Wyspa.3.PL.rar

Pobierz plik