oboom
Wprowadź pełną nazwę lub fragment szukanego filmu, muzyki lub inne

Rejestracja

Zarejestruj się na Zajefajna.com : Forum Tworzone z Pasja

Wymagane informacje

Wprowadź nazwę użytkownika, która będzie używana przez Ciebie na tym forum.

Wpisz hasło dla Twojego konta. Pamiętaj, że rozróżniane są duże i małe litery.

Tutaj wprowadź Twój adres e-mail.

Czy Polska jest w Unii ?

Dodatkowe informacje

Aktualny czas forum może być automatycznie przeliczany na strefę czasową Twojego obecnego miejsca pobytu. Wybierz odpowiednią strefę czasową z listy poniżej.

Dodatkowo wybrać automatyczne uwzględnianie czasu letniego i zimowego

Od czasu do czasu administratorzy forum mogą chcieć przesłać Ci wiadomość za pośrednictwem poczty e-mail.

Jeżeli nie życzysz sobie otrzymywania tego typu informacji odznacz tę opcję.

Zasady na forum

Aby przejść dalej musisz wyrazić zgodę na przestrzeganie następujących warunków:

Reguły forum

Rejestracja na tym forum jest darmowa! Nalegamy jednak, aby przestrzegać zasad znajdujących się poniżej. Jeżeli się z nimi zgadzasz odznacz 'Przeczytałem i zgadzam się z warunkami korzystania' i wciśnij przycisk Zakończ rejestrację. Jeżeli chcesz anulować rejestrację naciśnij tutaj, aby powrócić do głównej strony forum.

Portal www.zajefajna.com (zwany dalej zamiennie także jako „forum”) jest własnością prywatną.

Zgodnie z artykułem 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Administrator "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown").

Prawa autorskie na tej stronie są przestrzegane jeśli na stronie znajdują się jakieś pliki news co do których wstawiający nie ma praw autorskich proszę powiadomić o tym fakcie Administratora przez e-mail Wskazane pliki zostaną usunięte do 48 h po weryfikacji informacji.

Administracja forum jest zobowiązana do poufności danych osobowych i zobowiązuje się że wszystkie dane użytkowników są chronione według polskiego prawa Dz.U.2002.101.926, wszelkie ''wypłynięcia danych osobowych do nie powołanych osób'' będą ścigane z urzędu .

Forum działa pod kierunkiem Administratora, wspieranego przez kadrę moderatorów. Moderatorzy są powoływani i odwoływani przez Administratora. Prawem i obowiązkiem moderatorów jest utrzymywanie porządku w działach podlegających ich pieczy.

Najważniejsza informacja która musisz znać to ,że wszystkie Linki podawane na forum służą wyłącznie do edukacji i reklamy .Niektóre pliki są objęte prawem autorskim i można je ściągać z sieci tylko, gdy posiada się ich oryginał na własność, a ściągnięte pliki będzie się używać jako kopię zapasową. Dodając coś na stronę musisz posiadać prawa do publikacji danych informacji lub plików od autora, to do Ciebie należy ten obowiązek, Administracja strony nie bierze odpowiedzialności za twoje artykuły,publikację i wszelkie komentarze, wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

Na Forum obowiązuje całkowity zakaz reklamowania, innych stron bez uzgodnienia tego z Administracją. Każda próba reklamy będzie skutkowała usunięciem reklamy oraz zbanowaniem użytkownika łamiącego regulamin.

Rejestrując się na stronie wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail .Korzystanie z naszej strony jest całkowicie bezpłatne, zastrzegamy sobie jednak możliwość rozsyłania wiadomości z reklamami i innymi ofertami przez Administratora Forum.

Wszyscy Użytkownicy działają zgodnie z Art.75 Roz.7, która pozwala na legalne wykonywanie kopii zapasowych nabytych przez siebie utworów legalną drogą oraz udostępnianie ich zgodnie z Art.23 Roz.3. Jeżeli nie posiadasz oryginału to po upływie 24 godzin należy usunąć produkt z dysku.

Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto , każde wykryte multikonto będzie banowane wraz z adresem ip!, wyjątkiem są konta Moderatorów oraz Administratorów forum

Administracja zastrzega sobie prawo do postępowania w inny sposób niż został opisany w niniejszym regulaminie.

Administracja odpowiada tylko na ważne i konkretne wiadomości w terminie 7 dni.

Decyzja Administratora forum jest nie podważalna oraz nie podlegająca dyskusji.

Zabrania się korzystania z serwerów proxy do łączenia się ze stroną.

Każda próba reklamy jakiejkolwiek innej strony, forum itp. będzie kończyć się natychmiastowym banem. Zabrania się używania "podpisów", "avatarów" zawierających pełne adresy stron i podpinanie pod nie linków, które będą bezpośrednio przekierowywać na daną stronę. Zakazana jest próba czy proponowanie sprzedaży, kont do serwisów hostingowych typu: RS, HF, ST, MU itp.

Bez zgody Administracji zabrania się czerpania korzyści z Userów Zajefajna.com: wstawiania linków referencyjnych, innych odnośników typu: mega okazja itd.

Zabrania się zamieszczania linków bez kodowania, wszystkie linki do serwerów zamieszczone winny być w/g schematu. [.code] linki[./code] * bez .

Linki prowadzące do miejsc na serwerze zajefajna.com nie muszą być kodowane, zatem podając link do innego tematu na forum nie musimy umieszczać ich w code przykład: http://www.zajefajna.com/jak-przywro...ny-vt10910.htm .

Niedopuszczalne jest edytowanie wpisów obsługi forum.

Istnieje możliwość zmiany nazwy nicka użytkownika - jeden raz, aby zmienić nazwę użytkownika należy wysłać @ z krótkim uzasadnieniem na adres @ administracji forum.

Istnieje możliwość usunięcia swojego konta z serwisu, pod warunkiem nie posiadania na forum, żadnych postów. Osoby mające napisane posty, mogą starać się jedynie o zmianę danych na fikcyjne. Konta na których napisane są posty nie będą usuwane. Aby dokonać w/w zmian należy poprzez @ [email protected] , zgłosić ten fakt do Administracji . PAMIĘTAJ ! Zanim założysz konto pomyśl 2 razy !! prośby o kasację konta są rozpatrywane w najdalszej kolejności ! , mogącej trwać nawet 3-6 miesięcy , jeżeli po tym terminie nie zostanie skasowane konto możesz po pół roku napisać nowy @ , kilku krotne pisanie i proszenie będzie uznane jako spam skutkowaniem że konto nie zostanie usunięte , pamiętaj to zanim założysz konto .

Moderatorzy i Administrator mają prawo do zamknięcia , edytowania , kasowania wszelkich newsów , komentarzy , tematów bez podania przyczyny.

Bezwzględnie każda osoba za każde bezpodstawne zgłoszenie niedziałających linków otrzyma ostrzeżenie. Zgłoszenie uznaje się za bezpodstawne w momencie gdy w temacie istnieją działające alternatywne linki do innych serwerów.

Niedziałające linki określa odnośnik zamieszczony na forum np: http/www.megaupload.com/?d=3AJ30ZHZ, Poleć znajomym który po otwarciu przez przeglądarkę nie działa, nie pokazuje możliwości pobrania, jest nieaktywny, został usunięty z serwera... Błędy CRC i inne zgłaszaj do autora tematu, właściciela uploadu na PW.

Zabrania się kopiować oraz przepisywać regulamin Forum na inne strony.

Każdy użytkownik Forum zajefajna.com musi przeczytać Regulamin i go przestrzegać, w przeciwnym razie nie może przebywać na forum i korzystać z jego dobrodziejstw.

Regulamin może ulec zmianie w trakcie działania forum przez Administratora Forum.

Nad poprawnością przestrzegania zasad będą czuwać moderatorzy Zajefajna.com : Forum Tworzone z Pasja. Wszystkie wypowiedzi wyrażają punkt widzenia użytkownika, który je piszą, zatem ani właściciel Zajefajna.com : Forum Tworzone z Pasja, ani Jelsoft Enterprises Ltd. nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zawartość wiadomości.

Poprzez przyjecie tych zasad gwarantujesz, ze nie będziesz umieszczał żadnych wiadomości o treści obraźliwej, wulgarnej, seksualnej, głoszącej poparcie dla przemocy i dyskryminacji, lub innej, naruszającej prawo.

Administratorzy i moderatorzy serwisu Zajefajna.com : Forum Tworzone z Pasja zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111