wplik
Wprowadź pełną nazwę lub fragment szukanego filmu, muzyki lub inne
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Regulamin Forum www.zajefajna.com

 1. #1
  Admin
  Awatar Adamus

  Status
  Offline
  Dołączył
  Jan 2008
  Skąd
  76-200
  Posty
  3,466
  Siła reputacji
  30

  Regulamin Forum www.zajefajna.com

  Portal www.zajefajna.com (zwany dalej zamiennie także jako „forum”) jest własnością prywatną.

  Zgodnie z artykułem 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Administrator "nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych" (tzw. procedura "notice and takedown").

  Prawa autorskie na tej stronie są przestrzegane jeśli na stronie znajdują się jakieś pliki news co do których wstawiający nie ma praw autorskich proszę powiadomić o tym fakcie Administratora przez e-mail [email protected] Wskazane Tematy/posty zostaną usunięte do 48 h po weryfikacji informacji. Proszę pamiętać że na serwerze zajefajna.com NIE MA ŻADNYCH PLIKÓW i nigdy ich nie przechowujemy , my jesteśmy tylko katalogiem u nas znajdują się tylko obrazki ogólnodostępne oraz opisy , wszelkie pliki są na serwerach film trzecich za które zajefajna.com nie odpowiada .

  Administracja forum jest zobowiązana do poufności danych osobowych i zobowiązuje się że wszystkie dane użytkowników są chronione według polskiego prawa Dz.U.2002.101.926, wszelkie ''wypłynięcia danych osobowych do nie powołanych osób'' będą ścigane z urzędu .

  Forum działa pod kierunkiem Administratora, wspieranego przez kadrę moderatorów. Moderatorzy są powoływani i odwoływani przez Administratora. Prawem i obowiązkiem moderatorów jest utrzymywanie porządku w działach podlegających ich pieczy.

  Najważniejsza informacja która musisz znać to ,że wszystkie Linki podawane na forum służą wyłącznie do edukacji i reklamy .Niektóre pliki są objęte prawem autorskim i można je ściągać z sieci tylko, gdy posiada się ich oryginał na własność, a ściągnięte pliki będzie się używać jako kopię zapasową. Dodając coś na stronę musisz posiadać prawa do publikacji danych informacji lub plików od autora, to do Ciebie należy ten obowiązek, Administracja strony nie bierze odpowiedzialności za twoje artykuły,publikację i wszelkie komentarze, wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

  Na Forum obowiązuje całkowity zakaz reklamowania, innych stron bez uzgodnienia tego z Administracją. Każda próba reklamy będzie skutkowała usunięciem reklamy oraz zbanowaniem użytkownika łamiącego regulamin.

  Rejestrując się na stronie wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail .Korzystanie z naszej strony jest całkowicie bezpłatne, zastrzegamy sobie jednak możliwość rozsyłania wiadomości z reklamami i innymi ofertami przez Administratora Forum.

  Wszyscy Użytkownicy działają zgodnie z Art.75 Roz.7, która pozwala na legalne wykonywanie kopii zapasowych nabytych przez siebie utworów legalną drogą oraz udostępnianie ich zgodnie z Art.23 Roz.3.

  Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto , każde wykryte multikonto będzie banowane wraz z adresem ip!, wyjątkiem są konta Moderatorów oraz Administratorów forum. Udostępnianie konta osobom trzecim np poprzez sprzedaż konta również kończyć będzie się Banem.

  Administracja zastrzega sobie prawo do postępowania w inny sposób niż został opisany w niniejszym regulaminie.

  Administracja odpowiada tylko na ważne i konkretne wiadomości w terminie 7 dni.

  Decyzja Administratora forum jest nie podważalna oraz nie podlegająca dyskusji.

  Zabrania się korzystania z serwerów proxy do łączenia się ze stroną.

  Każda próba reklamy jakiejkolwiek innej strony, forum itp. będzie kończyć się natychmiastowym banem. Zabrania się używania "podpisów", "avatarów" zawierających pełne adresy stron i podpinanie pod nie linków, które będą bezpośrednio przekierowywać na daną stronę. Zakazana jest próba czy proponowanie sprzedaży, kont do serwisów hostingowych typu: RS, HF, ST, MU itp.

  Bez zgody Administracji zabrania się czerpania korzyści z Userów Zajefajna.com: wstawiania linków referencyjnych, innych odnośników typu: mega okazja itd.

  Zabrania się zamieszczania linków bez kodowania, wszystkie linki do serwerów zamieszczone winny być w/g schematu. [.code] linki[./code] * bez .

  Linki prowadzące do miejsc na serwerze zajefajna.com nie muszą być kodowane, zatem podając link do innego tematu na forum nie musimy umieszczać ich w code przykład: http://www.zajefajna.com/jak-przywro...ny-vt10910.htm .

  Niedopuszczalne jest edytowanie wpisów obsługi forum.

  Istnieje możliwość zmiany nazwy nicka użytkownika - jeden raz, aby zmienić nazwę użytkownika należy wysłać @ z krótkim uzasadnieniem na adres @ administracji forum.

  Istnieje możliwość usunięcia swojego konta z serwisu, pod warunkiem nie posiadania na forum, żadnych postów. Osoby mające napisane posty, mogą starać się jedynie o zmianę danych na fikcyjne. Konta na których napisane są posty nie będą usuwane. Aby dokonać w/w zmian należy poprzez @ [email protected] , zgłosić ten fakt do Administracji Zajefajna.com . PAMIĘTAJ ! Zanim założysz konto pomyśl 2 razy !! prośby o kasację konta są rozpatrywane w najdalszej kolejności ! , mogącej trwać nawet 2 tygodnie (staramy się jak najszybciej kasować), jeżeli po tym terminie nie zostanie skasowane konto możesz po miesiącu napisać nowy @ , kilku krotne pisanie i proszenie będzie uznane jako spam skutkowaniem że konto nie zostanie usunięte , pamiętaj to zanim założysz konto .

  Moderatorzy i Administrator mają prawo do zamknięcia , edytowania , kasowania wszelkich newsów , komentarzy , tematów.

  Bezwzględnie każda osoba za każde bezpodstawne zgłoszenie niedziałających linków otrzyma ostrzeżenie. Zgłoszenie uznaje się za bezpodstawne w momencie gdy w temacie istnieją działające alternatywne linki do innych serwerów.

  Niedziałające linki określa odnośnik zamieszczony na forum np: http/www.megaupload.com/?d=3AJ30ZHZ, Poleć znajomym który po otwarciu przez przeglądarkę nie działa, nie pokazuje możliwości pobrania, jest nieaktywny, został usunięty z serwera... Błędy CRC i inne zgłaszaj do autora tematu, właściciela uploadu na PW.

  Zabrania się kopiować oraz przepisywać regulamin Forum na inne strony.

  Każdy użytkownik Forum zajefajna.com musi przeczytać Regulamin i go przestrzegać, w przeciwnym razie nie może przebywać na forum i korzystać z jego dobrodziejstw.

  Regulamin może ulec zmianie w trakcie działania forum przez Administratora Forum.

 2. #2
  Admin
  Awatar Adamus

  Status
  Offline
  Dołączył
  Jan 2008
  Skąd
  76-200
  Posty
  3,466
  Siła reputacji
  30
  Regulamin działu strefy Forum :


  Od 7.03.2022 prosimy dodawać wstawki na wrzucajpliki.pl , każda wstawka nie posiadająca tego hostingu będzie kasowana .

  1. Na forum nie wolno pisać DUŻYMI LITERAMI, oznacza to bowiem krzyk.

  2. Maksymalny rozmiar czcionki w Tematach/Postach to 4

  3. Zabrania się używać następujących kolorów : czerwony, zielony, cyan (oraz pochodnych tych kolorów, zbliżonych odcieniem), są one zarezerwowane tylko dla Administratorów, Bossów oraz Moderatorów.

  4. Zawsze przed założeniem nowego tematu użyj opcji "Szukaj" by upewnić się czy na pewno nie ma takiego tematu.

  5. Zakładając nowy temat zwróć uwagę na jego nazwę. Nazwa musi naprowadzać użytkownika na zawartość tematu. Tematy typu „proszę o pomoc” będą usuwane do kosza.

  6. Tematy umieszczaj w odpowiednich działach! Jeżeli nie wiesz gdzie napisać spytaj doświadczonego użytkownika.

  7. Na forum zabrania się pisania postów/tematów reklamujących różne produkty i/lub usługi, oraz pisanie postów nie wnoszących nic do tematu, jak również wklejania linków po których kliknięciu, dany użytkownik będzie czerpał jakieś korzyści. Ujmując ogólnie zabrania się Spamu.

  8. Zabrania się "rezerwacji miejsc" w tematach. Edycja posta służy tylko do zamiany linków z niedziałających na aktywne celem uniknięcia pisania posta pod postem. Rezerwacje karane będą Warnem oraz wydzieleniem posta do kosza!!

  9. Jeżeli Twój post nie jest pierwszym postem w temacie to wszelkie info na temat wstawki, okładka oraz screeny powinny byc dodane w [spoiler] dane techniczne w [quote]
  Tytuł ma być widoczny i czytelny, od tego jest tag TYT, jeśli go nie używasz to napisz tytuł w odpowiednim kolorze i rozmiarze

  10. Użytkownicy którzy nie posiadają statusu zaufanego, mają obowiązek dodawania Danych technicznych uploadu w swoich postach,przy braku jakichkolwiek info posty będą odrzucane. Wymagane dane to Filmy: Dane Techniczne Releasu filmu Muzyka: format np. mp3 i bitrate np.320kb/s czy 192kb/s gry: wymagania sprzętowe


  Update: 19.06.2013
  11. W tagu CODE umieszczać wolno tylko linki do pobrania. Dane Techniczne i inne informacje dodawane do tej pory w CODE należy umieszczać od teraz w tagu QUOTE.


  Update: 11.05.2012
  12. Dodawanie wstawek filmowych z podziałem na wersje językowe oraz formaty

  12a. Wersję językowe

  a) W dziale Filmy w podforach XviD, Sport, Animowane, Seriale, Dokumentalne, Anime, Inne filmy oznaczamy w tytule odpowiednim prefiksem:
  - [PL] lub Tylko i wyłacznie filmy z Profesjonalnym polskim lektorem, żadnych napisów Pl, tylko lektor
  - [INNE] w to wchodzą [ENG],[GER],[FRA],[RUS] lub , itp. dodajemy wszelkie wstawki bez polskiego profesjonalnego lektora, z Napisami PL do pobrania a także z Wtopionymi napisami PL. Kazdy film w obcym języku odpowiednio tagujemy w tytule prefiksem

  b) W działach DVD i HD oraz RMVB mamy odpowiednie podfora w których należy dodawac. W lektor PL tylko wstawki z Polskim Lektorem, w English Version (w RMVB ENG + Napisy PL) resztę wersji językowych, z napisami czy tez bez.

  12b. Formaty filmów

  a) W dziale XviD dodajemy w Filmy w formacie XviD.AVI - DVDRip, BRRip, BDRip,HDTV, Cam, R5, TS, DVDScr itp . (kiedy wychodzi dvdrip czy brrip zakładamy nowy temat bo wersje cam itp. idą do kosza zakładający nowy wątek kulturalnie raportuje cam do usunięcia )

  b) W dziale RMVB dodajemy Filmy w formacie RMVB, dopuszczalne jest dodanie filmów x264 jakością oraz wagą zbliżonych do formatu RMVB.

  c) W dziale DVD i HD dodajemy filmy w formatach DVD5, DVD9, BluRay Oraz wszelkie w jakości HD.Dopuszczalne jest dodawanie wstawek oznaczonych jako 720p bądź 1080p z audio powyżej 320Kbps oraz Video 1280 x 548 w formacie 16:9 , waga minimum 2,8GB (480p wstawiamy do XviD).

  d) W poddziale UHD zakaz dodawania filmów UPSCALE podbijana rozdzielczość oraz bitrate sztucznie zawyżanym z 1080p na 2160p. Dodajemy filmy REMUX i RIPY Blu-Ray wydań oraz wszelkie WEB-DL, WEBRIP itd. z faktyczną rozdzielczością UHD 3840x2160.

  Każde naruszenie zasad opisanych wyżej karane jest ostrzeżeniem o wartości 1.
  Rada: Wyszukuj filmu w tym dziale w jakim formacie masz wstawkę, unikniesz błędów.

  Update: 22.07.2013

  W sub forum : Nowości ze sztucznym Lektorem zabronione jest dodawanie postów zrobinych przez uploader albo autora relase, wyjątek stanowi ranga od Uploadera , autor relase , oraz temat starszy niż 7dni . Za nagminne łamanie regulaminu będzie warn za każdy post = 8 warnów permanentny Ban .


  Update: 03.03.2014

  Z dniem dzisiejszym zabraniamy dodawania linków na serwerze file.sso .

  Update: 22.03.2018

  Z dniem dzisiejszym zabrania się dodawania pozycji:
  1) Z napisami PL tłumaczonymi z translatora we wszystkich subforach
  2) Tłumaczone Lektorem IVO z w/w napisów
  Są to pozycje przede wszystkim oznaczone Uploader1981 i podobnie.

  Update: 26.08.2018
  W sub forum MUZYKA wszelkie TrackList dodajemy w tag SPOILER

  Update: 23.10.2019

  Z dniem dzisiejszym zabraniamy dodawania linków na serwerze oxycloud .com


  Update:12.02.2022

  Z dniem dzisiejszym zabraniamy dodawania filmy UPSCALED 1080p do 2160p w dziale filmów UHD. Jest to bezsensowne podbijanie bitrate filmów które można równie dobrze oglądać na telewizorze UHD 2160p w formacie FHD 1080p co nie zmienia nic jakości ostatecznej obrazu. Podbijanie sztuczne bitrate i rozdzielczości jest zakazane.
  Ostatnio edytowane przez BorutaDiabel ; 17-10-2022 o 16:08

 3. #3
  Admin
  Awatar Adamus

  Status
  Offline
  Dołączył
  Jan 2008
  Skąd
  76-200
  Posty
  3,466
  Siła reputacji
  30
  Regulamin SB/ CzatBoxa  1. Zakaz umieszczania jakichkolwiek linków do konkurencyjnych For,serwisów z kontami premium itp.

  2. Każda reklama na sb równa się banowi.

  3. Używanie wulgaryzmów,obraza innego usera czy nagminne spamowanie grozi banem na chata.

  4.
  Punkt do poprawy od 19.12.2013 nie obowiązuje .

  5. Nie korzystamy z kolorów : czerwony, zielony, cyan , są to kolory zarezerwowane dla ekipy forum .

  6. Wielkotrotne prośby(powyżej trzech) o punkt reputacji będą skutkowały usunięciem wypowiedzi z sb.

  7. Nie wklejamy na czata bezpośrednich linków do downloadu tylko odnośniki do postów/tematów w odpowiednim dziale forum Zajefajna.com.

  8. Używanie zbyt wielu emotikon w jednej wypowiedzi będzie uznawane jako spam.Takie wiadomości bedą kasowane.

  9. Nie piszemy dużymi literami (oznacza to krzyk).

  10. Nie piszemy próśb typu szukam filmu,gry itd.od tego jest odpowiedni dział.

  11. Nie zgłaszamy złych postów,dubli itd na SB.do tego służy odpowiednia ikona w postach , chyba że będzie to coś pilnego i łamiącego regulamin Forum.

  12. Zwracanie uwagi na SB ekipie forum jest niedozwolone , od tego są odpowiednie działy do zgłaszania skarg lub pw do Administratora forum .

 4. #4
  Admin
  Awatar Adamus

  Status
  Offline
  Dołączył
  Jan 2008
  Skąd
  76-200
  Posty
  3,466
  Siła reputacji
  30
  Regulamin działu strefy Forum został zaktualizowany prosimy każdego o dokładne przeczytanie .
  Pozdrawiam .

  AKTUALIZACJA 10.04.2020

  Od dziś tylko grupy użytkowników Uploader • ExLinker • UpLinker • Mecenas • ~$ViP~ • Donator • +VIP
  mogą dodawać te same Release post pod postem, czyli podbijać temat - czas od ostatniego posta to 48h.
  Ostatnio edytowane przez BorutaDiabel ; 10-04-2020 o 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164