Madagaskar 2 / Madagascar: Escape 2 Africa (2008)
Polska wersja językowa (Napisy + Dubbing).
Madagascar: Escape 2 Africa to druga odsłona gry zręcznościowej, opartej na fabule filmu animowanego wytwórni DreamWorks. Produkcja zespołu Papaya Studio wzorem poprzedniczki pozwala nam spotkać się z nietuzinkową, afrykańską menażerią, w skład której wchodzą m.in.: zebra Marty, żyrafa Melman, lew Alex, sympatyczna hipopotamica Gloria oraz przybyłe z dalekich stron pingwiny.

Jak na typową platformówkę przystało, gra oferuje nam szereg misji, w trakcie których sterujemy kolejno pierwszoplanowymi bohaterami i, obserwując ich zza pleców, staramy się przejść z sukcesem przez szereg wyzwań przygotowanych przez autorów produktu. Kierując poczynaniami Aleksa, możemy skakać po skałach i walczyć wręcz oraz na dystans z hienami i krokodylami. Wcielając się w Melmana, dane jest nam z kolei bezpiecznie spadać z dużych wysokości, kręcąc się w kółko niczym śmigło helikoptera. Wejście w postać Marty’ego pozwala na zrobienie użytku z końskich kopyt, zaś korzystanie z unikalnych zdolności Glorii umożliwia poruszanie się pod wodą i eksplorowanie tamtejszych jaskiń. Badanie owych lokacji jest szczególnie ważne, ponieważ w głębinach ukryte zostały małże, kryjące w sobie bezcenne perły – to dzięki nim przechodzimy bezproblemowo do kolejnego etapu rozgrywki.

Madagascar: Escape 2 Africa oferuje też udział w pościgu samochodowym za uciekającą przed jeepem ciężarówką oraz akcję lądowania śmigłowcem w samym sercu sawanny. W związku z tym, że gra czerpie pełnymi garściami z filmu o tym samym tytule, łatwo w niej odnaleźć mnóstwo nawiązań do kinowego obrazu. Akcenty rodem ze srebrnego ekranu przejawiają się w kolorowej grafice oraz pełnych humoru przerywnikach animowanych, które oglądamy pomiędzy misjami.

Wymagania sprzętowe:

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 950 MB HDD, Windows XP/Vista
OPIS UPLOADU:

Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj lub wypal obraz płyty.
3. Zainstaluj gre.
4. Skopiuj zawartość folderu "Crack" do katalogu z zainstalowaną grą.
5. Graj.

Wielkość całego uploadu: 3.2 GB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: brak
Zawartość uploadu:
.ISO, crack
Wersja językowa: PL (napisy + dubbing)
Hasło: brak
DOWNLOAD:

UPFILES

Kod:
https://upfiles.net/f/prk3/Madagaskar.2.PL.2008.part1.rar
https://upfiles.net/f/prk4/Madagaskar.2.PL.2008.part2.rar

Pobierz plik
CATSHARE

Kod:
http://catshare.net/PaOeNxFUwoDUXn4r/Madagaskar.2.PL.2008.part1.rar
http://catshare.net/50zOn5tIBl1LCXpS/Madagaskar.2.PL.2008.part2.rar

Pobierz plik
FILESHARK

Kod:
http://*************/pobierz/15377371/853n7/Madagaskar.2.PL.2008.part1.rar
http://*************/pobierz/15377372/s7o73/Madagaskar.2.PL.2008.part2.rar

Pobierz plik